Bestuur

 

Het bestuur van de vereniging Popauteurs.NL bestaat uit:

 

 

Tom Peters, voorzitter – tom@tom-peters.nl

Mr. Guus Bleijerveld, secretaris -  guusbley@hotmail.com

Daan Ellens, penningmeester -  dellens@home.nl

Ad Kraamer – ad@akm.nl

Hans Aalbers – info@hansaalbersrecordings.nl

Han Kooreneef -  h.kooreneef@me.com

Henk Westbroek -  henk@henkwestbroek.nl

Iason Chronis – iasonchronis@gmail.com

Teun Pranger – teunpranger@icloud.com

Ereleden: Mr. Ben Arp †, Eddy Christiani †, Harry de Groot †, Peter Koelewijn, Frans Poptie †, Cees Schrama, Mr. Eric Boom en Bert Ruiter.

 

Direct contact met het Popauteursbestuur: 
Popauteursbestuurslid  Ad Kraamer is bereikbaar voor vragen van algemene aard.

Ad Kraamer : Telefoon 0416 – 374991

 

Juridisch spreekuur: 
Elke vrijdag is er Popauteursspreekuur. Leden met vragen over de zakelijke kanten van het vak kunnen dan van 09.00 tot 11.30 uur telefonisch terecht bij onze juristen. Zie verder onder "juridisch spreekuur" in het keuzemenu links op deze pagina.